auto złom Dąbrowa Tarnowska, złomowanie aut, kasacja samochodów

 ​​Auto złom Dąbrowa Tarnowska , kasacja samochodów z dojazdem, odbiorem lawetą

  • Skupujemy auta na złom - płacimy gotówką
  • Auta przeznaczone do złomowania odbieramy w mieście Dąbrowa Tarnowska własnym transportem u Klienta 
  • Wystawiamy zaświadczenie uprawniające do ich wyrejestrowania
  • Wszystko załatwisz przez telefon bez dojazdu do naszej Stacji Demontażu Pojazdów - Dąbrowa Tarnowska
  • Do kasacji przyjmujemy każde samochody osobowe, auta ciężarowe, auta dostawcze, pojazdy rolnicze
Odbiór Państwa auta lawetą

ODBIÓR PAŃSTWA AUTA LAWETĄ

WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA

WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA

OFERUJEMY ZAWSZE NAJLEPSZE CENY

OFERUJEMY ZAWSZE NAJLEPSZE CENY

DARMOWA WYCENA AUT

DARMOWA WYCENA AUT

SKUPUJEMY KAŻDE POJAZDY

SKUPUJEMY KAŻDE POJAZDY

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ DO RĘKI

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ DO RĘKI

ZŁOMOWANIE AUT Dąbrowa Tarnowska - odbieramy auta lawetą

Auto złom Dąbrowa Tarnowska
Zamierzasz łatwo pozbyć się uszkodzonego lub powypadkowego samochodu? Skorzystaj z usług naszego auto złomu. W miłej atmosferze i przy niewielkich formalnościach od ręki wystawimy Ci zaświadczenie o wykonaniu kasacji. A także zapłacimy uczciwe pieniądze za Twoje auto do kasacji.
Złomowanie aut Dąbrowa Tarnowska – czemu warto?
Pojazd na złom to częstokroć kłopot. Mniejszy, kiedy pojazdem da się poruszać, toteż można dojechać nim na szrot. Natomiast gdy auto jest unieruchomione, jego transport na złom potrzebuje użycia lawety, za jaką przecież trzeba zapłacić.
Poza tym musisz opłacać polisę OC nawet za taki samochód, którego nie użytkujesz. Dlatego zamiast trzymać go w garażu lub ogrodzie, po prostu oddaj go na złom i pozbądź się problemu szybko i wygodnie.

U nas zyskujesz:
- zawsze dobre pieniądze za auto na złom,
- miłą i bezproblemową obsługę,
- odbiór auta do kasacji firmową lawetą.

Jakie samochody odbieramy?
Przyjmujemy do kasacji pojazdy zarówno od klientów indywidualnych, jak i firm. Auta mogą być w jakimkolwiek stanie technicznym, jednakże za pojazd kompletny damy Ci więcej.
U nas zezłomujesz:
- auto osobowe,
- samochód ciężarowy,
- auta dostawcze,
- pojazdy rolnicze.

Co istotne, Twój samochód może być absolutnie uszkodzony bądź skorodowany. Przyjmujemy do kasacji w mieście Dąbrowa Tarnowska , auta po wypadkach, pożarach, kraksach. Dlatego rozwiążemy każdy Twój problem z autem na szrot.
Stacja Demontażu Samochodów – co dostaniesz?
Wybierając naszą Stację Demontażu Pojazdów zyskujesz mnóstwo zalet.

1. Jesteśmy legalną firmą, która od wielu lat funkcjonuje na okolicznym rynku. Zależy nam na wizerunku, który zbudowaliśmy, dlatego troszczymy o naszych Klientów.

2. Jako Stacja Demontażu Samochodów wystawimy Ci potwierdzenie o kasacji auta. Zyskujesz zatem pewność, że Twój samochód nie zostanie sprzedany lub wykorzystany w innym, niekoniecznie właściwym z prawem, celu.

3. Proponujemy uczciwe stawki za auto na złom. Wyceny wykonujemy na podstawie masy kupowanego samochodu, dlatego demontaż podzespołów po prostu Ci się nie opłaca.

4. Każdego dnia staramy się zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług. Pomożemy i doradzimy także wtedy, jeśli nie posiadasz kompletu dokumentów koniecznych do złomowania oraz w jakiejkolwiek innej sprawie dotyczącej kasacji auta.

Kompetentna wycena samochodu – u nas zawsze gratis
A może chciałbyś najpierw dowiedzieć się, ile otrzymasz za auto do kasacji? Nic banalniejszego! Po prostu skontaktuj się z nami, a nasz pracownik wyceni Twój samochód nawet przez telefon. Dzięki temu będziesz mógł skonfrontować proponowaną przez nas wartość z propozycjami konkurencji. Ale pamiętaj, jeśli ktoś zaproponuje więcej za Twoje auto na złom, wróć do nas z tą informacją, gdyż lubimy negocjować ceny z klientami.
Jak szybko i korzystnie sprzedać auto?
Sprzedaż pojazdu w nie najlepszym stanie technicznym przeważnie jest kłopotliwa. A co dopiero pozbycie się auta uszkodzonego, które nadaje się tylko na złom. Zamiast szukać wątpliwych szans u pośredników, lepiej załatwić sprawę raz a dobrze, czyli oddać taki pojazd na złom. Możesz załatwić to chociażby poprzez telefon w trzech prostych krokach:

Krok 1. Zadzwoń do naszej Stacji Demontażu Samochodów pod numer 570 607 278.
Krok 2. Ustal z naszym doradcą pierwsze warunki sprzedaży oraz czas odbioru auta.
Etap 3. Bądź obecny przy załadunku samochodu na lawetę, abyśmy mogli wystawić Ci potwierdzenie o zezłomowaniu pojazdu oraz wypłacić Ci do ręki pieniądze z auto do kasacji.

Pamiętaj, najlepsza obsługa i najpraktyczniejsza kasacja samochodów tylko w www.zezlomuj.auto.pl
Zapraszamy.
Cennik złomowania aut - wycena on line

Sprawdź, ile pieniędzy otrzymasz za swój samochód w naszym auto złomie.
Z dowodu rejestracyjnego odczytaj pozycję ,, G ,,  i odejmij od niej 150 kg na zanieczyszczenia ( plastiki , szyby , opony ).
Wynik podaj w kg tabelce poniżej. 

Warunkiem koniecznym uzyskania ceny jest dostarczenie do naszej siedziby pojazdu kompletnego , zgodnego z homologacją producenta .
Uzyskany wynik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego z uwagi na możliwość zmiany kalkulatora obliczeniowego w okresie krótszym niż 1 dzień          

Kontakt z nami
Dżiekujemy za wiadomość, Odpowiemy najpóźniej do 5 godzin
Unable to send your message. Please fix errors then try again.
Małopolski auto złom