auto złom Libiąż, złomowanie aut, kasacja samochodów

 ​​Auto złom Libiąż , kasacja samochodów z dojazdem, odbiorem lawetą

  • Skupujemy auta na złom - płacimy gotówką
  • Auta przeznaczone do złomowania odbieramy w mieście Libiąż własnym transportem u Klienta 
  • Wystawiamy zaświadczenie uprawniające do ich wyrejestrowania
  • Wszystko załatwisz przez telefon bez dojazdu do naszej Stacji Demontażu Pojazdów - Libiąż
  • Do kasacji przyjmujemy każde samochody osobowe, auta ciężarowe, auta dostawcze, pojazdy rolnicze
Odbiór Państwa auta lawetą

ODBIÓR PAŃSTWA AUTA LAWETĄ

WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA

WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA

OFERUJEMY ZAWSZE NAJLEPSZE CENY

OFERUJEMY ZAWSZE NAJLEPSZE CENY

DARMOWA WYCENA AUT

DARMOWA WYCENA AUT

SKUPUJEMY KAŻDE POJAZDY

SKUPUJEMY KAŻDE POJAZDY

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ DO RĘKI

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ DO RĘKI

ZŁOMOWANIE AUT Libiąż - odbieramy auta lawetą

Auto złom Libiąż
Chcesz łatwo pozbyć się zniszczonego lub powypadkowego samochodu? Skorzystaj z usług naszego auto złomu. W sympatycznej atmosferze i przy niewielkich formalnościach od ręki wystawimy Ci zaświadczenie o wykonaniu kasacji. Oraz dodatkowo zapłacimy uczciwe pieniądze za Twoje auto do kasacji.
Złomowanie aut Libiąż – dlaczego warto?
Samochód na złom to częstokroć kłopot. Mniejszy, jak samochodem da się poruszać, wówczas można dojechać nim na szrot. Natomiast jeśli auto jest unieruchomione, jego przewóz na złom wymaga zastosowania lawety, za którą jednakże trzeba zapłacić.
Poza tym musisz opłacać polisę OC nawet za taki samochód, jakiego nie użytkujesz. Dlatego zamiast trzymać go w garażu czy ogrodzie, po prostu przeznacz go na złom oraz pozbądź się kłopotu szybko i wygodnie.

U nas dostajesz:
- zawsze dobre pieniądze za auto na złom,
- przyjazną i bezproblemową obsługę,
- odbiór auta do kasacji firmową lawetą.

Jakie samochody przyjmujemy?
Kupujemy do kasacji pojazdy zarówno od klientów indywidualnych, jak i instytucji. Auta mogą być w każdym stanie mechanicznym, jednak za pojazd kompletny zapłacimy Ci więcej.
U nas zezłomujesz:
- auto osobowe,
- pojazd ciężarowy,
- auta dostawcze,
- samochody rolnicze.

Co ważne, Twój pojazd może być całkiem uszkodzony bądź skorodowany. Przyjmujemy do kasacji w mieście Libiąż , auta po wypadkach, pożarach, kraksach. Dlatego rozwiążemy każdy Twój problem z autem na szrot.
Stacja Demontażu Samochodów – co zyskasz?
Wybierając naszą Stację Demontażu Pojazdów zyskujesz sporo korzyści.

1. Jesteśmy uprawnioną firmą, która od wielu lat funkcjonuje na lokalnym rynku. Zależy nam na wizerunku, jaki zbudowaliśmy, dlatego troszczymy o naszych Klientów.

2. Jako Stacja Demontażu Pojazdów wystawimy Ci potwierdzenie o kasacji auta. Zyskujesz więc gwarancję, że Twój pojazd nie zostanie odsprzedany lub wykorzystany w innym, niekoniecznie zgodnym z prawem, celu.

3. Oferujemy uczciwe ceny za auto na złom. Wyceny przygotowujemy na podstawie masy przyjmowanego pojazdu, dlatego demontaż podzespołów po prostu Ci się nie opłaca.

4. Każdego dnia staramy się zagwarantować naszym Klientom największą jakość usług. Pomożemy i podpowiemy również wtedy, jeśli nie posiadasz kompletu dokumentów niezbędnych do złomowania oraz w każdej innej kwestii dotyczącej kasacji auta.

Profesjonalna wycena pojazdu – u nas zawsze bezpłatnie
A może chciałbyś najpierw dowiedzieć się, ile odbierzesz za auto do kasacji? Nic zwyklejszego! Po prostu skontaktuj się z nami, a nasz pracownik wyceni Twój pojazd nawet poprzez telefon. Dzięki temu będziesz mógł skonfrontować proponowaną poprzez nas cenę z ofertami konkurencji. Ale pamiętaj, jeśli ktoś zaproponuje więcej za Twoje auto na złom, wróć do nas z tą informacją, ponieważ lubimy negocjować ceny z klientami.
Jak ekspresowo oraz opłacalnie odsprzedać auto?
Sprzedaż samochodu w nie najlepszym stanie technicznym przeważnie jest trudna. A co dopiero pozbycie się auta uszkodzonego, które nadaje się tylko na złom. Zamiast szukać wątpliwych okazji u pośredników, lepiej załatwić sprawę raz a dobrze, czyli zdać taki pojazd na złom. Możesz załatwić to nawet poprzez telefon w trzech prostych krokach:

Etap 1. Zadzwoń do naszej Stacji Demontażu Pojazdów pod numer 570 607 278.
Krok 2. Ustal z naszym specjalistą pierwsze warunki sprzedaży oraz termin odbioru auta.
Krok 3. Bądź obecny przy załadunku pojazdu na lawetę, abyśmy mogli wystawić Ci zaświadczenie o zezłomowaniu samochodu oraz wypłacić Ci do ręki pieniądze z auto do kasacji.

Pamiętaj, najlepsza obsługa oraz najwygodniejsza kasacja samochodów tylko w www.zezlomuj.auto.pl
Zapraszamy.
Cennik złomowania aut - wycena on line

Sprawdź, ile pieniędzy otrzymasz za swój samochód w naszym auto złomie.
Z dowodu rejestracyjnego odczytaj pozycję ,, G ,,  i odejmij od niej 150 kg na zanieczyszczenia ( plastiki , szyby , opony ).
Wynik podaj w kg tabelce poniżej. 

Warunkiem koniecznym uzyskania ceny jest dostarczenie do naszej siedziby pojazdu kompletnego , zgodnego z homologacją producenta .
Uzyskany wynik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego z uwagi na możliwość zmiany kalkulatora obliczeniowego w okresie krótszym niż 1 dzień          

Kontakt z nami
Dżiekujemy za wiadomość, Odpowiemy najpóźniej do 5 godzin
Unable to send your message. Please fix errors then try again.
Małopolski auto złom