auto złom Rydułtowy, złomowanie aut, kasacja samochodów

 ​​Auto złom Rydułtowy , kasacja samochodów z dojazdem, odbiorem lawetą

  • Skupujemy auta na złom - płacimy gotówką
  • Auta przeznaczone do złomowania odbieramy w mieście Rydułtowy własnym transportem u Klienta 
  • Wystawiamy zaświadczenie uprawniające do ich wyrejestrowania
  • Wszystko załatwisz przez telefon bez dojazdu do naszej Stacji Demontażu Pojazdów - Rydułtowy
  • Do kasacji przyjmujemy każde samochody osobowe, auta ciężarowe, auta dostawcze, pojazdy rolnicze
OBIERAMY SAMOCHODY LAWETĄ

OBIERAMY SAMOCHODY LAWETĄ

WYSTAWIAMY ZAŚWIADCZENIA

WYSTAWIAMY ZAŚWIADCZENIA

OFERUJEMY NAJLEPSZE CENY

OFERUJEMY NAJLEPSZE CENY

BEZPŁATNA WYCENA POJAZDÓW

BEZPŁATNA WYCENA POJAZDÓW

ODKUPIMY OD WAS KAŻDY POJAZD

ODKUPIMY OD WAS KAŻDY POJAZD

PŁACIMY GOTÓWKĄ DO RĘKI

PŁACIMY GOTÓWKĄ DO RĘKI

ZŁOMOWANIE AUT Rydułtowy - odbieramy auta lawetą

Auto złom Rydułtowy
Potrzebujesz szybko pozbyć się zniszczonego bądź powypadkowego pojazdu? Skorzystaj z usług naszego auto złomu. W miłej atmosferze i przy minimalnych formalnościach od ręki wystawimy Ci potwierdzenie o wykonaniu kasacji. Oraz jednocześnie zapłacimy uczciwe pieniądze za Twoje auto do kasacji.
Złomowanie aut Rydułtowy – czemu warto?
Samochód na złom to często kłopot. Mniejszy, jak samochodem da się poruszać, wówczas można dotrzeć nim na szrot. Natomiast jeśli auto jest unieruchomione, jego transport na złom wymaga użycia lawety, za jaką przecież trzeba zapłacić.
Poza tym musisz opłacać polisę OC nawet za taki pojazd, którego nie użytkujesz. Więc zamiast trzymać go w garażu czy ogrodzie, po prostu przekaż go na złom i pozbądź się kłopotu szybko i komfortowo.

U nas otrzymujesz:
- zawsze uczciwe pieniądze za auto na złom,
- przyjazną oraz bezproblemową obsługę,
- odbiór auta do kasacji firmową lawetą.

Jakie pojazdy przejmujemy?
Kupujemy do kasacji pojazdy zarówno od klientów prywatnych, jak i instytucji. Auta mogą być w każdym stanie mechanicznym, ale za samochód kompletny zapłacimy Ci więcej.
U nas zezłomujesz:
- auto osobowe,
- samochód ciężarowy,
- auta dostawcze,
- samochody rolnicze.

Co znaczące, Twój samochód może być całkiem zepsuty lub skorodowany. Kupujemy do kasacji w mieście Rydułtowy , auta po wypadkach, pożarach, kraksach. Dlatego rozwiążemy każdy Twój kłopot z autem na szrot.
Stacja Demontażu Samochodów – co uzyskasz?
Wybierając naszą Stację Demontażu Pojazdów zyskujesz sporo zalet.

1. Jesteśmy legalną firmą, która od wielu lat funkcjonuje na regionalnym rynku. Zależy nam na wizerunku, jaki zbudowaliśmy, dlatego troszczymy o naszych Klientów.

2. Jako Stacja Demontażu Samochodów wystawimy Ci zaświadczenie o kasacji auta. Zyskujesz zatem pewność, iż Twój samochód nie zostanie sprzedany lub wykorzystany w innym, niekoniecznie zgodnym z prawem, celu.

3. Proponujemy uczciwe ceny za auto na złom. Wyceny dokonujemy na bazie masy przyjmowanego samochodu, dlatego demontaż podzespołów po prostu Ci się nie opłaca.

4. Każdego dnia staramy się zapewnić naszym Klientom największą jakość usług. Pomożemy i doradzimy również wtedy, gdy nie posiadasz kompletu dokumentów niezbędnych do złomowania oraz w jakiejkolwiek innej kwestii dotyczącej kasacji auta.

Fachowa wycena samochodu – u nas zawsze bezpłatnie
A może chciałbyś najpierw dowiedzieć się, ile otrzymasz za auto do kasacji? Nic zwyklejszego! Po prostu skontaktuj się z nami, a nasz pracownik wyceni Twój samochód nawet przez telefon. Dzięki temu będziesz mógł porównać oferowaną poprzez nas wartość z propozycjami konkurencji. Ale pamiętaj, jeśli ktoś zaproponuje więcej za Twoje auto na złom, wróć do nas z tą informacją, gdyż lubimy negocjować ceny z klientami.
Jak łatwo oraz opłacalnie odsprzedać auto?
Sprzedaż samochodu w nie najlepszym stanie technicznym zwykle jest trudna. A co dopiero pozbycie się auta uszkodzonego, które nadaje się tylko na złom. Zamiast szukać wątpliwych szans u pośredników, lepiej załatwić sprawę raz a właściwie, czyli oddać taki samochód na złom. Możesz załatwić to nawet przez telefon w trzech prostych krokach:

Etap 1. Zadzwoń do naszej Stacji Demontażu Samochodów pod numer 570 607 278.
Krok 2. Ustal z naszym ekspertem pierwsze warunki sprzedaży oraz czas odbioru auta.
Etap 3. Bądź obecny przy załadunku samochodu na lawetę, abyśmy mogli wystawić Ci potwierdzenie o zezłomowaniu samochodu oraz wypłacić Ci do ręki pieniądze z auto do kasacji.

Pamiętaj, najlepsza obsługa oraz najpraktyczniejsza kasacja samochodów tylko w www.zezlomuj.auto.pl
Zapraszamy.
Cennik złomowania aut - wycena on line

Sprawdź, ile pieniędzy otrzymasz za swój samochód w naszym auto złomie.
Z dowodu rejestracyjnego odczytaj pozycję ,, G ,,  i odejmij od niej 150 kg na zanieczyszczenia ( plastiki , szyby , opony ).
Wynik podaj w kg tabelce poniżej. 

Warunkiem koniecznym uzyskania ceny jest dostarczenie do naszej siedziby pojazdu kompletnego , zgodnego z homologacją producenta .
Uzyskany wynik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego z uwagi na możliwość zmiany kalkulatora obliczeniowego w okresie krótszym niż 1 dzień          

Kontakt z nami
Dżiekujemy za wiadomość, Odpowiemy najpóźniej do 5 godzin
Unable to send your message. Please fix errors then try again.
Śląski auto złom