auto złom Sułkowice, złomowanie aut, kasacja samochodów

 ​​Auto złom Sułkowice , kasacja samochodów z dojazdem, odbiorem lawetą

  • Skupujemy auta na złom - płacimy gotówką
  • Auta przeznaczone do złomowania odbieramy w mieście Sułkowice własnym transportem u Klienta 
  • Wystawiamy zaświadczenie uprawniające do ich wyrejestrowania
  • Wszystko załatwisz przez telefon bez dojazdu do naszej Stacji Demontażu Pojazdów - Sułkowice
  • Do kasacji przyjmujemy każde samochody osobowe, auta ciężarowe, auta dostawcze, pojazdy rolnicze
Odbiór Państwa auta lawetą

ODBIÓR PAŃSTWA AUTA LAWETĄ

WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA

WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA

OFERUJEMY ZAWSZE NAJLEPSZE CENY

OFERUJEMY ZAWSZE NAJLEPSZE CENY

DARMOWA WYCENA AUT

DARMOWA WYCENA AUT

SKUPUJEMY KAŻDE POJAZDY

SKUPUJEMY KAŻDE POJAZDY

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ DO RĘKI

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ DO RĘKI

ZŁOMOWANIE AUT Sułkowice - odbieramy auta lawetą

Auto złom Sułkowice
Planujesz bezproblemowo pozbyć się uszkodzonego albo powypadkowego samochodu? Skorzystaj z usług naszego auto złomu. W dobrej atmosferze i przy podstawowych formalnościach od ręki wystawimy Ci zaświadczenie o wykonaniu kasacji. A zarazem zapłacimy uczciwe pieniądze za Twoje auto do kasacji.
Złomowanie aut Sułkowice – dlaczego warto?
Pojazd na złom to częstokroć kłopot. Mniejszy, kiedy pojazdem da się poruszać, więc można dotrzeć nim na szrot. Natomiast jeśli auto jest unieruchomione, jego przewóz na złom potrzebuje użycia lawety, za jaką jednakże trzeba zapłacić.
Poza tym musisz płacić polisę OC nawet za taki samochód, którego nie używasz. Zatem zamiast trzymać go w garażu lub ogrodzie, po prostu przeznacz go na złom i pozbądź się problemu łatwo i wygodnie.

U nas otrzymujesz:
- zawsze uczciwe pieniądze za auto na złom,
- miłą oraz bezproblemową obsługę,
- odbiór auta do kasacji firmową lawetą.

Jakie pojazdy przyjmujemy?
Przyjmujemy do kasacji pojazdy zarówno od użytkowników indywidualnych, jak i instytucji. Auta mogą być w dowolnym stanie mechanicznym, jednak za samochód kompletny damy Ci więcej.
U nas zezłomujesz:
- auto osobowe,
- pojazd ciężarowy,
- auta dostawcze,
- pojazdy rolnicze.

Co istotne, Twój samochód może być całkiem uszkodzony bądź skorodowany. Przyjmujemy do kasacji w mieście Sułkowice , auta po wypadkach, pożarach, kolizjach. Dlatego rozwiążemy każdy Twój kłopot z autem na szrot.
Stacja Demontażu Pojazdów – co uzyskasz?
Wybierając naszą Stację Demontażu Pojazdów zyskujesz sporo zalet.

1. Jesteśmy legalną firmą, która od wielu lat funkcjonuje na regionalnym rynku. Zależy nam na wizerunku, jaki zbudowaliśmy, dlatego dbamy o naszych Klientów.

2. Jako Stacja Demontażu Pojazdów wystawimy Ci stwierdzenie o kasacji auta. Zyskujesz zatem gwarancję, że Twój pojazd nie zostanie sprzedany lub wykorzystany w innym, niekoniecznie zgodnym z prawem, celu.

3. Proponujemy dobre stawki za auto na złom. Wyceny wykonujemy na bazie masy przyjmowanego pojazdu, dlatego demontaż podzespołów po prostu Ci się nie opłaca.

4. Każdego dnia staramy się zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość usług. Pomożemy i doradzimy również wtedy, gdy nie masz kompletu dokumentów obowiązkowych do złomowania oraz w dowolnej innej kwestii dotyczącej kasacji auta.

Kompetentna wycena samochodu – u nas zawsze nieodpłatnie
A może chciałbyś najpierw dowiedzieć się, ile dostaniesz za auto do kasacji? Nic łatwiejszego! Po prostu skontaktuj się z nami, a nasz pracownik wyceni Twój pojazd nawet poprzez telefon. Dzięki temu będziesz mógł skonfrontować oferowaną przez nas wartość z ofertami konkurencji. Ale pamiętaj, jeśli ktoś zaproponuje więcej za Twoje auto na złom, wróć do nas z tą informacją, ponieważ lubimy negocjować ceny z klientami.
Jak błyskawicznie i opłacalnie sprzedać auto?
Sprzedaż pojazdu w nie najlepszym stanie technicznym zwykle jest problematyczna. A co dopiero pozbycie się auta uszkodzonego, które nadaje się tylko na złom. Zamiast szukać wątpliwych szans u pośredników, lepiej załatwić sprawę raz a właściwie, czyli zdać taki samochód na złom. Możesz załatwić to choćby poprzez telefon w trzech prostych krokach:

Etap 1. Zadzwoń do naszej Stacji Demontażu Samochodów pod numer 570 607 278.
Krok 2. Ustal z naszym specjalistą wstępne warunki sprzedaży oraz termin odbioru auta.
Krok 3. Bądź obecny przy załadunku pojazdu na lawetę, abyśmy mogli wystawić Ci potwierdzenie o zezłomowaniu samochodu oraz wypłacić Ci do ręki pieniądze z auto do kasacji.

Pamiętaj, najlepsza obsługa i najkorzystniejsza kasacja samochodów tylko w www.zezlomuj.auto.pl
Zapraszamy.
Cennik złomowania aut - wycena on line

Sprawdź, ile pieniędzy otrzymasz za swój samochód w naszym auto złomie.
Z dowodu rejestracyjnego odczytaj pozycję ,, G ,,  i odejmij od niej 150 kg na zanieczyszczenia ( plastiki , szyby , opony ).
Wynik podaj w kg tabelce poniżej. 

Warunkiem koniecznym uzyskania ceny jest dostarczenie do naszej siedziby pojazdu kompletnego , zgodnego z homologacją producenta .
Uzyskany wynik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego z uwagi na możliwość zmiany kalkulatora obliczeniowego w okresie krótszym niż 1 dzień          

Kontakt z nami
Dżiekujemy za wiadomość, Odpowiemy najpóźniej do 5 godzin
Unable to send your message. Please fix errors then try again.
Małopolski auto złom