auto złom Zakopane, złomowanie aut, kasacja samochodów

 ​​Auto złom Zakopane , kasacja samochodów z dojazdem, odbiorem lawetą

  • Skupujemy auta na złom - płacimy gotówką
  • Auta przeznaczone do złomowania odbieramy w mieście Zakopane własnym transportem u Klienta 
  • Wystawiamy zaświadczenie uprawniające do ich wyrejestrowania
  • Wszystko załatwisz przez telefon bez dojazdu do naszej Stacji Demontażu Pojazdów - Zakopane
  • Do kasacji przyjmujemy każde samochody osobowe, auta ciężarowe, auta dostawcze, pojazdy rolnicze
Odbiór Państwa auta lawetą

ODBIÓR PAŃSTWA AUTA LAWETĄ

WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA

WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA

OFERUJEMY ZAWSZE NAJLEPSZE CENY

OFERUJEMY ZAWSZE NAJLEPSZE CENY

DARMOWA WYCENA AUT

DARMOWA WYCENA AUT

SKUPUJEMY KAŻDE POJAZDY

SKUPUJEMY KAŻDE POJAZDY

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ DO RĘKI

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ DO RĘKI

ZŁOMOWANIE AUT Zakopane - odbieramy auta lawetą

Auto złom Zakopane
Potrzebujesz szybko pozbyć się uszkodzonego bądź powypadkowego pojazdu? Skorzystaj z usług naszego auto złomu. W sympatycznej atmosferze i przy niewielkich formalnościach od ręki wystawimy Ci zaświadczenie o wykonaniu kasacji. A także zapłacimy uczciwe pieniądze za Twoje auto do kasacji.
Złomowanie aut Zakopane – czemu warto?
Samochód na złom to nierzadko problem. Mniejszy, gdy samochodem da się poruszać, wówczas można dotrzeć nim na szrot. Ale kiedy auto jest unieruchomione, jego transport na złom wymaga używania lawety, za którą jednak trzeba zapłacić.
Poza tym potrzebujesz płacić polisę OC nawet za taki samochód, jakiego nie użytkujesz. Zatem zamiast trzymać go w garażu czy ogrodzie, po prostu przeznacz go na złom oraz pozbądź się kłopotu łatwo oraz komfortowo.

U nas dostajesz:
- zawsze uczciwe pieniądze za auto na złom,
- przyjazną oraz bezproblemową obsługę,
- odbiór auta do kasacji firmową lawetą.

Jakie samochody przyjmujemy?
Przyjmujemy do kasacji samochody zarówno od użytkowników indywidualnych, jak i firm. Auta mogą być w dowolnym stanie mechanicznym, jednakże za pojazd kompletny zapłacimy Ci więcej.
U nas zezłomujesz:
- auto osobowe,
- pojazd ciężarowy,
- auta dostawcze,
- samochody rolnicze.

Co istotne, Twój samochód może być całkowicie zniszczony czy skorodowany. Przyjmujemy do kasacji w mieście Zakopane , auta po wypadkach, pożarach, kolizjach. Dlatego rozwiążemy każdy Twój problem z autem na szrot.
Stacja Demontażu Pojazdów – co uzyskasz?
Wybierając naszą Stację Demontażu Samochodów zyskujesz mnóstwo zalet.

1. Jesteśmy uprawnioną firmą, która od wielu lat działa na regionalnym rynku. Zależy nam na wizerunku, jaki zbudowaliśmy, dlatego dbamy o naszych Klientów.

2. Jako Stacja Demontażu Samochodów wystawimy Ci zaświadczenie o kasacji auta. Zyskujesz zatem pewność, iż Twój pojazd nie zostanie odsprzedany bądź wykorzystany w innym, niekoniecznie zgodnym z prawem, celu.

3. Oferujemy dobre ceny za auto na złom. Wyceny przeprowadzamy na bazie masy kupowanego samochodu, dlatego demontaż podzespołów po prostu Ci się nie opłaca.

4. Każdego dnia staramy się zagwarantować naszym Klientom największą jakość usług. Pomożemy i podpowiemy także wtedy, gdy nie masz kompletu dokumentów koniecznych do złomowania oraz w jakiejkolwiek innej kwestii dotyczącej kasacji auta.

Fachowa wycena samochodu – u nas zawsze gratis
A może chciałbyś najpierw dowiedzieć się, ile uzyskasz za auto do kasacji? Nic prostszego! Po prostu skontaktuj się z nami, a nasz pracownik wyceni Twój samochód nawet poprzez telefon. Dzięki temu będziesz mógł porównać oferowaną poprzez nas cenę z propozycjami konkurencji. Ale pamiętaj, jeśli ktoś zaproponuje więcej za Twoje auto na złom, wróć do nas z tą informacją, gdyż lubimy negocjować ceny z klientami.
Jak błyskawicznie oraz korzystnie odsprzedać auto?
Sprzedaż pojazdu w nie najlepszym stanie technicznym przeważnie jest kłopotliwa. A co dopiero pozbycie się auta uszkodzonego, które nadaje się tylko na złom. Zamiast szukać wątpliwych okazji u pośredników, lepiej załatwić sprawę raz a dobrze, czyli oddać taki samochód na złom. Możesz załatwić to chociażby poprzez telefon w trzech prostych krokach:

Etap 1. Zadzwoń do naszej Stacji Demontażu Pojazdów pod numer 570 607 278.
Krok 2. Ustal z naszym doradcą pierwsze warunki sprzedaży oraz czas odbioru auta.
Etap 3. Bądź obecny przy załadunku pojazdu na lawetę, abyśmy mogli wystawić Ci potwierdzenie o zezłomowaniu pojazdu oraz wypłacić Ci do ręki pieniądze z auto do kasacji.

Pamiętaj, najlepsza obsługa oraz najwygodniejsza kasacja pojazdów tylko w www.zezlomuj.auto.pl
Zapraszamy.
Cennik złomowania aut - wycena on line

Sprawdź, ile pieniędzy otrzymasz za swój samochód w naszym auto złomie.
Z dowodu rejestracyjnego odczytaj pozycję ,, G ,,  i odejmij od niej 150 kg na zanieczyszczenia ( plastiki , szyby , opony ).
Wynik podaj w kg tabelce poniżej. 

Warunkiem koniecznym uzyskania ceny jest dostarczenie do naszej siedziby pojazdu kompletnego , zgodnego z homologacją producenta .
Uzyskany wynik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego z uwagi na możliwość zmiany kalkulatora obliczeniowego w okresie krótszym niż 1 dzień          

Kontakt z nami
Dżiekujemy za wiadomość, Odpowiemy najpóźniej do 5 godzin
Unable to send your message. Please fix errors then try again.
Małopolski auto złom